• Depilator IPL Garett Beauty Flash biało-złoty

Symbol: FLASH_BIAL_ZLOT
692.01
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki Brak
Dostępność Mało
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 536353131

Zostaw telefon
  • Długa żywotność lamp: do 500 tys. impulsów
  • 5 poziomów mocy
  • Możliwość wymiany lamp po ich zużyciu
  • Jednorazowy obszar depilacji: 3cm2
  • Czytelny wyświetlacz LCD
  • Wymienna nasadka z funkcją kompresu chłodzącego
  • Okulary ochronne
  • Zasilacz sieciowy

 


---


Urządzenia z linii Garett Beauty są doceniane nie tylko przez użytkowniczki, influencerki (co oczywiście niezmiernie nas cieszy), ale również w ogólnopolskich plebiscytach. Nasze produkty do pielęgnacji cery w domowym zaciszu zostały uhonorowane odznaczeniem „Kobieca Marka Roku". Jest to dla nas szczególnie miłe wyróżnienie, bo pokazuje, że warto się starać i dbać o to, by dostarczać jak najlepsze i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Obiecujemy, że na tym nie koniec.

Urządzenie do
depilacji
Garett Beauty Flash

Depilator IPL Garett Beauty Flash

Myśl o konieczności starannej depilacji nie pozwala Ci się cieszyć latem i różnymi sytuacjami, w których odsłaniasz ciało? Jest na to sposób! Depilator IPL Garett Beauty Flash to urządzenie, które pomoże Ci zapomnieć o przeszkodach związanych ze zbędnym owłosieniem. Jest całkowicie bezpieczne, przystosowane do domowego użytku. Emituje delikatne impulsy światła, które wyeliminują włoski i wszelkie niedogodności!

Zobacz film

film

Domowa depilacja IPL

Depilacja IPL to obecnie jeden z największych trendów technologicznych w branży beauty. Impulsy światła działają zarówno na ciemne, jak i na jasne włoski. Stopniowo stają się one coraz słabsze, co w rezultacie prowadzi do ich wypadania, a w niektórych miejscach przestają odrastać. Zabiegi początkowo wykonuje się 2 razy w tygodniu, a następnie coraz rzadziej, nawet raz na kilka miesięcy! Pomiędzy kolejnymi sesjami można się zaś cieszyć gładką skórą.

5 poziomów mocy

Depilator IPL Garett Beauty Flash to możliwość dostosowania intensywności działania do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu zabiegi są zarówno skuteczne, jak i bezpieczne. Poziom mocy powinien być dobierany do koloru Twojej skóry i włosów - pomoże w tym praktyczny przewodnik, zamieszczony w instrukcji obsługi urządzenia. Dobór mocy zapewnia też komfort podczas każdego zabiegu depilacji - na pewno nie musisz obawiać się bólu.

Duży obszar roboczy

Z Garett Beauty Flash nie musisz osobno „celować" w każdą cebulkę włosa. Głowica urządzenia zapewnia obszar roboczy o powierzchni ok. 3 cm2, dzięki czemu zabieg przebiega sprawnie i dokładnie. Wystarczy jeden błysk, a następnie można przesunąć głowicę do kolejnego obszaru. Depilacja pach czy pachwin nie powinna Ci zająć więcej niż 1 minutę, a całe nogi bez trudu „obsłużysz" w zaledwie 15 minut.

Do 500 tys. impulsów

Garett Beauty Flash to również depilator IPL o bardzo dobrej żywotności. Jego lampy wystarczą aż na 500 tys. impulsów, co pozwala na przeprowadzenie wielu zabiegów depilacji. Co więcej, po zużyciu lampę można wymienić bez konieczności zakupu nowego urządzenia. To sprzęt, który pomoże Ci pozbyć się niechcianych włosków z dowolnego obszaru ciała i podtrzymać efekty przez bardzo długi czas.

Wygoda obsługi

Wybierając domowy depilator IPL, koniecznie zwróć uwagę na komfort obsługi. Garett Beauty Flash ma ergonomiczną budowę i jest dość lekki, dzięki czemu świetnie leży w dłoni. Odpowiednie ukształtowanie głowicy pozwala dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca, a czytelny wyświetlacz LCD poinformuje Cię o parametrach zabiegu. W zestawie otrzymasz również zasilacz sieciowy, niezwykle ważne okulary ochronne i jednorazową maszynkę do golenia, pozwalającą przygotować skórę do depilacji światłem.

Depilacja IPL a rodzaj pigmentu

Depilacja IPL polega na pochłanianiu energii świetlnej przez melaninę (typ pigmentu) we włosach, powodując uszkodzenia cebulki. Włosy w kolorze jasny blond, siwym i białym nie zawierają w ogóle melaniny lub zawierają jej zbyt mało, dlatego zabieg IPL nie będzie w pełni skuteczny w przypadku takich włosów. Im większy kontrast między kolorem skóry a włoskiem, tym lepsze rezultaty przyniesie zabieg - osoby o jasnej karniacji i ciemnym owłosieniu są idealnymi kandydatami do depilacji IPL.

Sposób użycia

01

Jeżeli na skórze znajduje się duża ilość włosów, należy je zgolić przed pierwszym użyciem. Oczyść skórę, upewnij się, że na powierzchni nie ma pozostałości włosów, jest całkowicie sucha i nie ma na niej żadnych tłustych plam.

02

Podłącz urządzenie do zasilacza, a następnie do zasilania. Aby uruchomić urządzenie, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez około 3 sekundy

03

Przyciskiem zasilania wybierz odpowiedni poziom mocy, pasujący do rodzaju twojej skóry. Podczas pracy noś okulary ochronne. Nie patrz bezpośrednio w migające światło.

04

Ustaw depilator tak, aby głowica całkowicie dotykała skóry. Poruszaj depilatorem w kierunku góra/dół po skórze wymagającej depilacji.

05

Naciśnij przycisk uruchamiania lampy, trzymając urządzenie przy skórze. Możesz odczuć uczucie ciepła i mrowienia.

06

Po zakończonym zabiegu naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez około 3 sekundy, aby wyłączyć urządzenie, a następnie odłącz je od zasilania.

Zestaw zawiera

Depilator IPL Garett Beauty Flash
Instrukcja obsługi w języku polskim
Wymienna nasadka
Okulary ochronne
Maszynka jednorazowa
Zasilacz do podłączenia urządzenia

Specyfikacja produktu

Wymiary produktu 250*145*55 mm
Moc znamionowa 36W
Powierzchnia emitowania światła 3 cm²
Natężenie prądu 3A
Waga netto 500g

XML: Nie
XML NL: Nie
XML EN: Nie
XML RT: Nie
XML Swiss: Nie
Grupa: flash
Wymiary: 250*145*55 mm
Waga: 500g
Wodoodporność:
Częstotliwość drgań:
Timer:
Liczba lamp LED:
Moc: 36W
Napięcie robocze:
Typ zasilania: Nie
Napięcie ładowania:
Rodzaj baterii:
Pojemność baterii:
Sposób zasilania:
Czas pracy:
Czas ładowania:
Czas czuwania:
Czas nagrzewania:
Moc zasysania:
Ciepły/zimny kompres:
Terapia fotonowa:
Temperatura pracy:
Ciśnienie powietrza:
Powierzchnia emitowania światła: 3 cm²
Natężenie prądu: 3A
Obsługa:
Sposób oczyszczania:
Wibracje soniczne:
Tryb pracy: Automatyczny oraz manualny
Regulacja mocy: 5 poziomów mocy
Ilość trybów pracy:
Kawitacja:
Jonoforeza dodatnia (ION+):
Jonoforeza ujemna (ION-):
Terapia czerwonym światłem LED:
Radiofrekwencja RF:
Krioterapia:
Funkcja jonowego nawilżania:
Funkcja jonowego oczyszczania:
Funkcja elektrostymulacji EMS:
Funkcja automatycznego nakręcania włosów:
Sterowanie gestami:
Masaż wibracyjny:
Masaż liftingujący:
Masaż termo relaksacyjny:
Wymienne końcówki:
Dodatkowe cechy: Czytelny wyświetlacz LCD, długa żywotność do 500 tys. impulsów
W zestawie: Okulary ochronne, maszynka do golenia
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie